biofeedback i metoda Jacobsona
 

o  o firmie

o  obroże i smycze

o  pasy szpitalne

o  torby i pasy narzędziowe

o  wkładki do butów

o  krążki polerskie

o  gadżety reklamowe

o  inne wyroby

o  kontakt

 
wkładki do butów
 
     
   
     
         
 


 
Wkładki do butów 
Oferujemy: 
wkładki do butów filcowe, skórzane, termoizolacyjne, antypoślizgowe
i z węglem aktywnym
.
 
 
Zakład wyrobów 
KOLO
 - LEATHER PRODUCTS
 
 
Produkujemy wkładki do butów wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie, na każdą potrzebę stopy.
 

 
wkładki do butów - producent      
   
 
   
 
   
 

Filcowe i skórzane wkładki do butów na każdą potrzebę, dla każdego rodzaju stopy. 
Wkładki do butów antypoślizgowe, hipoalergiczne, z węglem aktywnym i termoizolacyjne.
Wkładki do butów sportowych, roboczych, do gumofilców oraz do obuwia wyjściowego.

Wysokiej jakości materiały, solidne wykonanie i atrakcyjna cena
- zobacz naszą ofertę - wkładki do butów firmy Leather Products KOLO

 
   
  
 
 

Filcowe wkładki do butów. Doskonałe do każdego rodzaju obuwia, wykonane z filcu o optymalnej standardowej grubości 6 mm.
Szczególnie polecane do gumofilców, do gumiaków ocieplanych i normalnych.
Przydatne do codziennego użytkowania oraz do obuwia przemysłowego, chroniąc stopę przed zmęczeniem, odciskami, nadmiernym poceniem się, jak i niekorzystnymi wpływami temperatury.
Zmniejszają obciążenie stóp i amortyzują; chronią przed niekorzystnym wpływem twardych nawierzchni typu: beton, asfalt, chodniki i inne twarde powierzchnie.

 

Skórzane wkładki do butów. Idealne do butów eleganckich i wyjściowych, a także doskonale do obuwia sportowego i codziennego.
Nasze skórzane wkładki do butów wykonane są ze skóry wyprawianej roślinie i nie powodują alergii (hipoalergiczne wkładki do butów); nie zawierają pierwiastków i związków powodujących uczulenie (jak np. chrom i nikiel).
Dodatkowo skóra od spodu uzupełniona jest pianką z odpowiedniej włókniny izolacyjnej zapewniając wygodę poruszania się i odpowiednią izolację termiczną.
Produkowane przez nas skórzane wkładki do butów są estetyczne i eleganckie, a także dobroczynne dla stopy.

 

Termoizolacyjne wkładki do butów. Wkładki idealne do butów zimowych, roboczych, a także do zwykłego obuwia.
Wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniając ochroną przed niekorzystnym oddziaływaniem zimna (specjalne sreberko termoizolacyjne, termopianka, wysokiej jakości filc). Czarny kolor filcu od strony zewnętrznej zmniejsza brudzenie się obuwia od wewnątrz, maskując zabrudzenia.
Zalecane zarówno dla osób marznących w stopy, jak i dla wszystkich osób chodzących lub pracujących w niekorzystnych temperaturach. Wkładki termoizolacyjne dają stopie komfort i wygodę.

 

Skórzane wkładki do butów z węglem aktywnym. Wkładki do butów wyjściowych, sportowych i codziennego obuwia.
Obecna we wkładce warstwa z węgla aktywnego pochłania nieprzyjemny zapach potu. Zmniejsza to pocenie się oraz zapewnia wygodę, komfort i estetykę.
Nasze wkładki skórzane z węglem aktywnym nie tylko są bardzo eleganckie, ale jednocześnie oddziałują higienicznie, zapobiegając powstawaniu warunków do rozwoju bakterii i grzybów.
Zapewniają jednocześnie stopie poczucie świeżości.
 

 

Sportowe wkładki do butów z efektem antypoślizgowym.
Wkładki do butów ze specjalnego materiału dającego efekt większej sprężystości oraz zapobiegające ślizganiu się stopy w bucie.
Szczególnie polecane do obuwia sportowego, trekkingowego, górskiego itp.

 

Zwykłe wkładki do butów z węglem aktywnym. Podobnie jak 'skórzane wkładki do butów z węglem aktywnym' ale bez ozdobnej wierzchniej warstwy ze skóry.
Znajdują zastosowanie zwłaszcza w obuwiu sportowym i przemysłowym.
Duża warstwa z węgla aktywnego pochłania nieprzyjemny zapach potu i zmniejsza pocenie się. Wkładki te zapewniają wygodę i komfort oraz jednocześnie oddziałują higienicznie. Zapobiegają powstawaniu warunków do rozwoju bakterii i grzybów, co chroni m.in. przed grzybicą paznokci i grzybicą międzypalcową. Bardzo użyteczne wszędzie tam, gdzie stopa przegrzewa się. Zapewniają poczucie świeżości.
 


wkładki do butów - nadgarstniki - napięstniki - torby monterskie - pasy skórzane - obroże i smycze - napulśniki - janczary