Filcowe wkładki do butów

Doskonałe do każdego rodzaju obuwia, wykonane z filcu o optymalnej standardowej grubości 6 mm.

Szczególnie polecane do gumofilców, do gumiaków ocieplanych i normalnych.

Przydatne do codziennego użytkowania oraz do obuwia przemysłowego, chroniąc stopę przed zmęczeniem, odciskami, nadmiernym poceniem się, jak i niekorzystnymi wpływami temperatury.

Zmniejszają obciążenie stóp i amortyzują; chronią przed niekorzystnym wpływem twardych nawierzchni typu: beton, asfalt, chodniki i inne twarde powierzchnie.

Skontaktuj się z nami
Tekst domyślny
Tekst domyślny

Skórzane wkładki do butów

Idealne do butów eleganckich i wyjściowych, a także doskonale do obuwia sportowego i codziennego.

Nasze skórzane wkładki do butów wykonane są ze skóry wyprawianej roślinie i nie powodują alergii (hipoalergiczne wkładki do butów); nie zawierają pierwiastków i związków powodujących uczulenie (jak np. chrom i nikiel).

Dodatkowo skóra od spodu uzupełniona jest pianką z odpowiedniej włókniny izolacyjnej zapewniając wygodę poruszania się i odpowiednią izolację termiczną.

Produkowane przez nas skórzane wkładki do butów są estetyczne i eleganckie, a także dobroczynne dla stopy.

Skontaktuj się z nami

Termoizolacyjne wkładki do butów

Wkładki idealne do butów zimowych, roboczych, a także do zwykłego obuwia.

Wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniając ochroną przed niekorzystnym oddziaływaniem zimna (specjalne sreberko termoizolacyjne, termopianka, wysokiej jakości filc). Czarny kolor filcu od strony zewnętrznej zmniejsza brudzenie się obuwia od wewnątrz, maskując zabrudzenia.

Zalecane zarówno dla osób marznących w stopy, jak i dla wszystkich osób chodzących lub pracujących w niekorzystnych temperaturach. Wkładki termoizolacyjne dają stopie komfort i wygodę.

Skontaktuj się z nami
Tekst domyślny
Tekst domyślny

Skórzane wkładki do butów z węglem aktywnym

Wkładki do butów wyjściowych, sportowych i codziennego obuwia.

Obecna we wkładce warstwa z węgla aktywnego pochłania nieprzyjemny zapach potu. Zmniejsza to pocenie się oraz zapewnia wygodę, komfort i estetykę.

Nasze wkładki skórzane z węglem aktywnym nie tylko są bardzo eleganckie, ale jednocześnie oddziałują higienicznie, zapobiegając powstawaniu warunków do rozwoju bakterii i grzybów. Zapewniają jednocześnie stopie poczucie świeżości.

Skontaktuj się z nami

Sportowe wkładki do butów z efektem antypoślizgowym

Wkładki do butów ze specjalnego materiału dającego efekt większej sprężystości oraz zapobiegające ślizganiu się stopy w bucie.

Szczególnie polecane do obuwia sportowego, trekkingowego, górskiego itp.

Skontaktuj się z nami
Tekst domyślny
Tekst domyślny

Zwykłe wkładki do butów z węglem aktywnym

Podobnie jak 'skórzane wkładki do butów z węglem aktywnym' ale bez ozdobnej wierzchniej warstwy ze skóry. Znajdują zastosowanie zwłaszcza w obuwiu sportowym i przemysłowym.

Duża warstwa z węgla aktywnego pochłania nieprzyjemny zapach potu i zmniejsza pocenie się. Wkładki te zapewniają wygodę i komfort oraz jednocześnie oddziałują higienicznie. Zapobiegają powstawaniu warunków do rozwoju bakterii i grzybów, co chroni m.in. przed grzybicą paznokci i grzybicą międzypalcową. Bardzo użyteczne wszędzie tam, gdzie stopa przegrzewa się. Zapewniają poczucie świeżości.

Skontaktuj się z nami